• Stužková za múrmi väznice

• Dňa 29. novembra 2018 sa uskutočnila Stužková slávnosť triedy 4. BG v elokovanom pracovisku AGY v Ústave na výkon trestu odňatia slobody v Hrnčiarovciach nad Parnou. Slávnosť sa začala sv. omšou, ktorú celebroval Mons. Ján Orosch, trnavský arcibiskup spolu s riaditeľom AGY vdp. PhDr. PaedDr. Ľubošom Hašanom, MBA. LL.M. Pokračovala oficiálnou časťou za pritomnosti hostí z Ministerstva školstva SR, Okresného úradu v Trnave, rodinných príslušnikov a mnohých iných.

Maturanti,  nech sú pre Vás zelené stužky ozajstným symbolom nádeje!

• Olympiáda anglického jazyka

• Vybraní študenti AGY sa zapojili do Olympiády anglického jazyka. V dvoch kategóriách sa na 1. mieste umiestnili Denis Krajčovič z 2. AG a Sofia Bachratá zo 4. AG a postupujú do ďalšieho kola. Zodpovední: Mgr. Ľuboš Martinák, Mgr. Kamila Švecová

• Prednáška o AIDS

• Dňa 28.novembra 2018 sa študenti AGY zúčastnili prednášky týkajúcej sa problematiky ochorenia AIDS. Dozvedeli sa veľa poučných informácii, no predovšetkým o prevencii tohto ochorenia.

• Deň otvorených dverí

• Vedenie AGY ďakuje všetkým, ktorí sa zúčastnili prvého Dňa otvorených dverí v školskom roku 2018/2019!

• Trnavská Novéna

• V rámci prebiehajúcej Trnavskej Novény sa pedagógovia a študenti AGY zúčastnili sv. omše a spoločne tak poďakovali trnavskej Panne Márii za pomoc a ochranu. Sv. omšu celebroval vdp. PhDr. PaedDr. Ľuboš Hašan MBA, LL.M, riaditeľ školy.

• Imatrikulácie

• 16. novembra si naši tretiaci pripravili zábavný program pre prvákov. Rôznymi úlohami, hrami, tancom a spevom preverili ich schopnosti a zručnosti. V závere programu im venovali medovníkový štvorlístok ako symbol štúdia na AGY, štastia a prijatia do AGY kolektívu.

Prváci, vitajte medzi nami! Tešíme sa, že ste našou súčasťou!

• Futbalový turnaj

• 8. novembra 2018 naši chlapci z 2. AG - L. Csano, J. Borčin a chlapci z 3. AG - M. Fridrich, S. Gomola, I. Mesík,  T. Mihálik a P. Novanský odohrali futbalový turnaj, v ktorom zvíťazili a umiestnili sa na 1. mieste  a postúpili do finálovej časti Majstrovstiev okresu stredných škôl. Zodpovedný: Mgr. Daniel Čálik.

Gratulujeme, ďakujeme a držíme palce!!!

• Ecofilm festival

• "Nebuď labuť a ži v rytme prírody!", znelo heslo filmového festivalu, ktorého sa zúčastnili študenti 1. a 3. ročníka AGY. Krátkymi filmami sme sa opäť utvrdili v tom, ako veľmi je dôležité chrániť si prírodu a žiť v jej rytme. Zodpovedné: RNDr. Jana Gregušová, Mgr. Monika Zemková.