• Informácie pre učiteľa

          1. Metodické orgány školy a koordinátori
          • Predmetová komisia prírodovedných predmetov

                            Vedúci – RNDr. Jana Gregušová

          • Predmetová komisia spoločenskovedných predmetov

                            Vedúci – Mgr. Ľuboš Martinák

          • Koordinátor výchovy k ľudským právam – Mgr. Jana Madrová
          • Koordinátor rozvoja čitateľskej gramotnosti – Mgr. Miriam Karasová
          • Koordinátor zdravého životného štýlu – Mgr. Katarína Jankovičová
          • Koordinátor výchovy k manželstvu a rodičovstvu - PhDr. Peter Mikula, PhD., MBA, LL.M
          • Koordinátor digitalizácie – Mgr. Lukáš Piňák
          • Koordinátor výchovného poradenstva – RNDr. Jana Gregušová
          • Koordinátor environmentálnej výchovy – Mgr. Alžbeta Haragová
          • Koordinátor prevencie sociálno-patologických javov – Mgr. Naďa Mruškovičová

           

          1. Kurz ochrany zdravia, prírody a človeka; viacdňové exkurzie
          • Vybavuje triedny učiteľ

           

          1. Plán práce PK a jeho zhodnotenie v školskom roku 2020/2021
          • Koordinujú jednotliví vedúci  PK

           

          1. Projekty a súťaže
                1. Olympiády
          • Olympiáda v anglickom jazyku – Mgr. Ľuboš Martinák, Mgr. Daniela Vašková
          • Olympiáda ľudských práv – Mgr. Lukáš Piňák, Mgr. Jana Madrová
          • Súťaž v umeleckom prednese – Mgr. Miriam Karasová
          • Matematický klokan – RNDr. Jana Gregušová, Mgr. Lenka Brestovanská, Mgr. Lukáš Piňák
          • Expert geniality show – RNDr. Jana Gregušová, Mgr. Lenka Brestovanská, Mgr. Lukáš Piňák
          • Olympiáda v informatike – Mgr. Lenka Brestovanská
          • Buzalkova Trnava – Mgr. Miriam Karasová, Mgr. Lenka Brestovanská, Mgr. Jana Madrová
          • Biblická olympiáda – Mgr. Daniela Vašková, PhDr. Peter Mikula, PhD.
          • Olympiáda z dejepisu – Mgr. Lukáš Piňák
          • Jazykový kvet – Mgr. Daniela Vašková
          • Olympiáda ľudských práv – PhDr. PeadDr. Ľuboš Hašan, PhDr. Peter Mikula, PhD.
          • Olympiáda zo slovenského jazyka – Mgr. Jana Madrová, Mgr. Miriam Karasová, Mgr. Daniela Vašková
          • Olympiáda v nemeckom jazyku – Mgr. Naďa Mruškovičová. Mgr. Ľuboš Martinák
          • Olympiáda z biológie – Mgr. Alžbeta Haragová
          • Mladý záchranár – Mgr. Alžbeta Haragová

           

                1. Školské aktivity
          • Slávnostné Veni Sancte  - otvorenie šk. roka – PhDr. PeadDr. Ľuboš Hašan, PhD.   
          • Športový deň, branné cvičenie – Mgr. Daniel Čálik
          • Čitateľská gramotnosť – tvorivé písanie – Mgr. Miriam Karasová
          • Adaptačný kurz pre 1. ročník – PhDr. Eva Hirnerová
          • Kurz tvorby projektov – Mgr. Lenka Brestovanská
          • Kam na VŠ – veľtrh VŠ – RNDr. Jana Gregušová
          • Florbalový turnaj ÚVTOS – PhDr. Patrícia Rogulski, PhD.
          • Duchovné aktivity- PhDr. PaedDr. Ľuboš HAŠAN, PhD., MBA, LL.M  , PhDr. Peter Mikula, PhD., MBA, LL.
          • ERASMUS týždeň – Mgr. Haragová, Mgr. Vašková, Mgr. Mruškovičová, PhDr. Marcela Lančaričová, PhD
          • Školské vianočné trhy
          • Mikuláš v škole

           

                1. Exkurzie
          • CHKO Malé Karpaty – RNDr. Jana Gregušová
          • Múzeum holokaustu v Seredi – Mgr. Miriam Karasová, Mgr. Lukáš Piňák
            • Návšteva Krajskej knižnice J. Fándlyho v Trnave – Mgr. Miriam Karasová, Mgr. Daniela Vašková, Mgr. Jana Madrová
          • Návšteva Galérie Jána Koniareka v Trnave – Mgr. Jana Madrová ,PhDr. Marcela Lančaričová, PhD.
          • Naháč, Dobrá Voda (Fándly, Hollý) – Mgr. Daniela Vašková, Mgr. Jana Madrová
          • Literárne exkurzie – Mgr. Daniela Vašková, Mgr. Jana Madrová
          • Návšteva NR SR – Mgr. Lukáš Piňák
          • Dejepisné exkurzie – Mgr. Miriam Karasová, Mgr. Ľuboš Martinák, Mgr. Lukáš Piňák

           

                1. Výstavy a divadelné predstavenia
          • Divadelné predstavenie v angličtine – Mgr. Daniela Vašková
          • Kultúrne divadelné podujatia – RNDr. Jana Gregušová, Mgr. Miriam Karasová
          • Príležitostné výstavy v rámci UMK – Mgr. Jana Madrová, PhDr. Marcela Lančaričová, PhD.

           

           

           

                1. Špeciálne dni
          • Imatrikulácie žiakov 1.ročníka – Mgr. Lukáš Piňák, RNDr. Jana Gregušová
          • Stužková slávnosť – Mgr. Katarína Jankovičová
          • Biela pastelka - RNDr. Jana Gregušová
          • Európsky deň jazykov - Mgr. Martinák, Mgr. Mruškovičová, Mgr. Vašková, dr. Rogulski
          • Deň tvorených dverí
          • Medzinárodný deň boja proti násiliu a šikanovaniu na školách – Mgr. Naďa Mruškovičová
          • Európsky týždeň boja proti drogám – Mgr. Katarína Jankovičová, Mgr. Naďa Mruškovičová
          • Deň virtuálnej návštevy múzea
          • Svetový deň zdravia (WHO)   - Mgr. Katarína Jankovičová, Mgr. Daniel Čálik, PhDr. Patrícia Rogulski
          • DNA day – Mgr. Alžbeta Haragová
          • Biela pastelka – RNDr. Jana Gregušová
          • Deň boja proti HIV / AIDS – Mgr. Naďa Mruškovičová, Mgr. Alžbeta Haragová
          • Svetový deň zdravia – Mgr. Katarína Jankovičová
          • Deň Zeme – RNDr. Jana Gregušová, Mgr. Alžbeta Haragová
          • Deň narcisov – RNDr. Jana Gregušová

           

          1. Školská knižnica
          • Zodpovedný: Mgr. Lukáš Piňák

           

          1. Nahlasovanie chýb IKT, opráv a porúch
          • PhDr. Marcela Lančaričová, PhD.

           

          1. Kontaktná osoba pri podozrení na COVID-19
          • Jana Šestáková, DiS.