• Novinky

      • Erasmus +

      • Naši žiaci sa spolu s pedagógmi v tomto školskom roku (2021/2022) zúčastnili troch krátkodobých zahraničných pobytov zameraných na riešenie ekologických problémov a klimatickej krízy. V októbri 2021 navštívili Lotyšsko, v marci 2022 sa stretli s partnermi projektu v španielskom meste Bilbao a v máji 2022 zavítali do nemeckého Paderbornu.

       Už teraz sa tešíme na to, čo nás čaká v ďalšom školskom roku. Chystáme sa do Fínska, kde nás čakajú diskusie o obnoviteľných zdrojoch energie. 

      • Mladý záchranár Trnavskej župy

      • Päťčlenný tím z našej školy sa 22. 06. 2022 zúčastnil výnimočnej súťaže „Mladý záchranár Trnavskej župy“.

       Napriek silnej konkurencii sa Peťovi Š. (III. AG), Tomášovi D. (III. AG),  Tomášovi K. (II. AG),  Agátke A. (II. AG), a Vendelínovi S. (II. AG) podarilo získať nádherné 1. miesto.

       Srdečne blahoželáme!

      • Súťaž "Čo potom...?"

      • Vyhodnotenie 3. ročníka literárnej súťaže "Čo potom, keď (ne)zvládneme klimatickú krízu?", ktorú vyhlasuje Študentský parlament mesta Senica,  sa uskutočnilo 21. júna 2022  v Senici.

       Naši žiaci so svojimi prácami získali výborné  výsledky: 1. miesto obsadila Eliška I. (III. AG), 2. miesto - Filip V. (III. AG), 3. miesto - B. K. (III. BG), aktívna účasť - Vanesa B. (I.AG). Osobitné ocenenie  -  Cenu novinára Jakuba Fila - získali  Eliška a Filip.

       Okrem vyhlásenia výsledkov sme sa zúčastnili aj besedy s novinárom Jakubom Filom, ktorý pôsobí ako zástupca šéfredaktorky denníka SME. V príjemnej  atmosfére s kultúrnym programom nám členovia odbornej poroty poskytli cenné rady a povzbudenie do ďalšej literárnej tvorby.

       Srdečne blahoželáme! 

      • Preukaz ISIC/EURO<26

      • Milí študenti!

       Aby ste mohli aj v ďalšom školskom roku využívať svoj preukaz ISIC/EURO<26 na všetky zľavy a výhody doma a v zahraničí, je potrebné predĺžiť si jeho platnosť.

       Zakúpte si známku ISIC v hodnote 10€. Úhradu urobte priamo na našej škole a to v kancelárii ekonómky č.d.323. Pokiaľ tak spravíte ešte tento týždeň, už budúci týždeň si ju môžete vyzdvihnúť v škole.

       V prípade, že si známku objednáte neskôr, cez e-shop https://www.objednaj-preukaz.sk/produkt/znamka-isiceuro/ , známka vám bude doručená domov s kuriérskym doplatkom 3€