• Vianočný pozdrav

• Vedenie AGY praje všetkým svojim pedagógom, študentom a zamestnancom požehnané vianočné sviatky. Prežite ich s ozajstnou láskou a s radosťou z narodenia Božieho dieťaťa.

• Svätá omša a vianočný koncert

• Pedagógovia a študenti AGY poďakovali spoločnou sv. omšou za pomoc a ochranu v končiacom kalendárnom roku. Sv. omšu celebrovali: riaditeľ Arcidiecézneho školského úradu vdp. Mgr. Ing. Ján Hallon, riaditeľ AGY PhDr. PaedDr. Ľuboš HAŠAN, PhD., MBA, LL.M, PhDr. Peter Mikula, PhD., MBA, LL.M a duchovný AGY vdp. Mgr. Stanislav Lieskovský. Po skončení sv. omše nasledoval vianočný koncert, na ktorom zaspievali Eliška Krchňáková a Lenka Kimmerlingová, študentky 4.AG, a spevácky zbor SOŠ pedagogickej a AGY.

• Vianočný koncert v ÚVTOS

• V uplynulých adventných dňoch sa študentkám a študentom z AGY, v spolupráci so speváckym zborom SOŠ pedagogickej bl. Laury, podarilo preniesť  za múry väznice v Hrnčiarovciach nad Parnou vianočnú atmosféru. Čaro Vianoc bolo cítiť z ich hry na hudobné nástroje, v speve a v tanci. Zodpovedná Mgr. Miriam Karasová

Ďakujeme!

• ...a Slovo bolo u Boha

• Dňa 12.12.2019 sa uskutočnilo krajské kolo recitačnej súťaže ...a Slovo bolo u Boha, v ktorom naša študentka 2.AG Veronika Horníková obsadila 3.miesto v kategórii poézia.

Srdečne blahoželáme !

• Ekotopfilm

• Dňa 28.11.2019 sa naši žiaci zúčastnili festivalu Ekotopfilm, v rámci ktorého si pozreli tri krátke filmy a vypočuli si prednášku o životnom prostredí s dôrazom na aktuálnu tému ochrany planéty.

• Olympiáda ľudských práv

• V týchto dňoch prebehla na AGY Olympiáda ľudskych práv. V školskom kole zvíťazil Samuel Jurkovič z 4.AG, na 2.mieste sa umiestnila Júlia Čížiková a na 3.mieste Sára Mišovičová.

Gratulujeme !

• Anglická olympiáda

• Dňa 27.11.2019 na našej škole prebehlo školské kolo anglickej olympiády, v ktorej si študenti zmerali svoje vedomosti v dvoch kategóriách.

• EXPERT geniality show

• Dňa 28.11.2019 sa 21 žiakov zapojilo do celoslovenskej súťaže EXPERT geniality show, v ktorej si otestovali svoje vedomosti v šiestich témach.

• Vianočná Budapešť

• Dňa 11.12.2019 sa študenti AGY zúčastnili exkurzno-poznávacieho zájazdu do Budapešti. Spoločne navštívili historické centrum mesta, Baziliku svätého Štefana, Budínsky hrad a nadýchali sa i vianočnej atmosféry podvečer na trhoch.

• Svetový deň boja proti AIDS

• Dňa 1.decembra si každoročne pripomíname Svetový deň boja proti AIDS. Červeným oblečením alebo pripnutím červenej stužky sme vyjadrili solidaritu dňa 2.12.2019.