• Deň otvorených dverí

• Milí žiaci, vážení rodičia výchovní poradcovia srdečne Vás pozývame na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční dňa 04. februára 2019 (pondelok) v čase od 8:00 - 13:00 hod.

Tešíme sa na Vás!

• Duchovná obnova seniorov

• Riaditeľ školy vdp. PhDr. PaedDr. Ľuboš HAŠAN, MBA, LL.M celebroval slávnostnú svätú omšu v priestoroch Kaplnky bl. Titusa Zemana pre členov Denného centra seniorov pri KJS v Trnave. Po svätej omši predseda denného centra Jozef Kramár vyzdvihol vo svojom príhovore dôležitosť spolupráce žiakov a seniorov a zároveň poukázal na odkaz života blahoslaveného Titusa Zemana.

• Trojkráľové požehnanie školy

• Dňa 9. januára 2019 udelil vdp. PhDr. PaedDr. Ľuboš Hašan, MBA, LL.M, riaditeľ AGY Trojkráľové požehnanie priestorov budovy školy. Nech nás jeho požehnanie sprevádza celý rok a nech "Kristus žehná tento dom."

• Výročie smrti bl. Titusa Zemana

• 8. januára 2019 sme si pripomenuli 50. výročie smrti prvého blahoslaveného rímskokatolíckeho kňaza Titusa Zemana. Práve po ňom je pomenovaná školská kaplnka AGY, v ktorej v tento deň celebrovali sv. omšu trnavský arcibiskup Mons. Ján Orosch, vdp. Mgr. Ing. Ján Hallon, riaditeľ Arcidiecézneho školského úradu a vdp. Phdr. PaedDr. Ľuboš Hašan, MBA. LL.M, riaditeľ AGY.